Samsung İçerik ve Hizmeti

Hakkımızda

Mobil cihazımı bul

Aygıtınızı kaybetmeniz halinde, Mobil cihazımı bul servisi Aygıtımı kilitle ve Aygıtımı temizle işlevlerini kullanarak, kişisel bilgilerinizin çalınma riskini en aza indirmenizi sağlar. Ayrıca Aygıtımı bul işlevini kullanarak kayıp aygıtınızın nerede olduğunu da bulabilirsiniz.

Mobil cihazımı bul
Aygıtım nerede ?
Mobil cihazımı bul özelliği, kaybolan aygıtınızın o anki konumunu bulmanıza yardım eder.
Aygıtımı kilitle
Aygıtınızı uzaktan kilitleyerek başkaları tarafından kullanılmasını engelleyin ve kişisel bilgilerin çalınması tehdidini en aza indirin. Ayrıca, kilitlenen aygıtınızın ekranında görüntülenmesi için bir mesaj ve cihaz kilitlendiğinde bile girilebilecek bir numara atayabilirsiniz.
Aygıtımı çaldır
Aygıtımı çaldır özelliği, zil veya titreşim ayarlarından bağımsız olarak, aygıtınızın varsayılan zilini 1 dakika boyunca maksimum seste çaldırır. Zili çaldırarak, kayıp aygıtınızın etrafındaki kişilerin dikkatini çekebilir ve aygıtınızın bulunma şansını arttırabilirsiniz.
Aygıtımı sil
Aygıtımı sil özelliğini, bilgilerinizi korumak için son çare olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik, dahili bellek, harici bellek ve SIM kartta kayıtlı tüm verileri siler. Ayrıca, aygıtınızda kayıtlı tüm verileri de silerek aygıtı fabrika ayarlarına döndürür.

*Mobil cihazımı bul uygulaması, aygıtınız silinip sıfırlandıktan sonra kullanılamaz.

Kendiniz için bir koruyucu kaydedin
Acil durumlara karşı, ailenizden birini veya bir arkadaşınızı koruyucu olarak kaydedin. Koruyucu, kayıtlı olduğu aygıtta Acil mod'u etkinleştirebilir ve Acil mod etkinken aygıtın konumunu tespit edebilir.
Pil gücünden tasarruf için Acil durum modu
Güçten tasarruf ederek aygıtınızı daha uzun süre kullanmak için Acil mod'u etkinleştirebilirsiniz. Üzerinde koruyucu olarak kaydedildiğiniz aygıtın daha uzun süre çalışması gerekiyorsa, o aygıtta Acil mod'u etkinleştirin. Acil mod, ekran parlaklığını azaltıp çoğu uygulama ve işlevselliği devre dışı bırakarak hedef aygıtın pil ömrünü uzatır.

Giriş sayfasında gösterilen aygıtların resimleri her ülkede farklı olabilir.
Yukarıda açıklanan özellikler ülkelere, mobil hizmet sağlayıcılarına veya yazılım sürümüne bağlı olarak küçük farklılıklar gösterebilir.