Aplikacje i usługi Samsung

Informacje

Znajdź mój telefon

Dzięki usłudze „Znajdź mój telefon” zminimalizujesz ryzyko udostępnienia swoich danych osobowych przez możliwość zdalnego zablokowania urządzenia (Zablokuj moje urządzenie) i usunięcia danych po jego zgubieniu (Wyczyść moje urządzenie). Dodatkowo funkcja ta umożliwia zlokalizowanie urządzenia (Znajdź moje urządzenie).

Znajdź mój telefon
Gdzie jest moje urządzenie?
Funkcja „Znajdź mój telefon” pomaga odnaleźć zgubione urządzenie.
Zablokuj moje urządzenie
Zdalnie zablokuj swoje urządzenie tak, aby inni nie mogli z niego skorzystać. Zminimalizuje to ryzyko kradzieży prywatnych informacji. Możesz także ustawić wiadomość, która zostanie wyświetlona w przypadku blokady telefonu, oraz numer telefonu, na który będzie można zadzwonić pomimo blokady.
Zadzwoń na moje urządzenie
Funkcja „Zadzwoń na moje urządzenie” spowoduje odtworzenie przez minutę z maksymalną głośnością domyślnego dzwonka niezależnie od ustawień dzwonka i wibracji. Funkcja „Zadzwoń na moje urządzenie” ułatwi zwrócenie uwagi osób znajdujących się w pobliżu na Twoje zgubione urządzenie i odnalezienie go.
Wyczyść moje urządzenie
Funkcja Wyczyść moje urządzenie umożliwia ochronę informacji, gdy zabraknie innych możliwości. Ta funkcja usunie wszystkie dane zapisane w zewnętrznej i wewnętrznej pamięci telefonu oraz na karcie SIM. Usunięte zostaną także wszelkie dane zapisane na Twoim urządzeniu, a wszelkie ustawienia powrócą do wartości fabrycznych.

*Po skasowaniu danych urządzenia funkcja Znajdź mój telefon nie będzie działać.

Zarejestruj swojego opiekuna
Zarejestruj członka rodziny lub znajomego jako opiekuna na wypadek sytuacji awaryjnej. Opiekun może aktywować tryb awaryjny w Twoim urządzeniu. Aktywacja trybu awaryjnego umożliwia zlokalizowanie urządzenia.
Tryb awaryjny pozwala zmniejszyć zużycie baterii
Tryb awaryjny umożliwi zmniejszenie zużycia energii przez urządzenie i dłuższe korzystanie z niego. Jeśli urządzenie, do którego przypisano Cię jako opiekuna, musi działać dłużej, aktywuj tryb awaryjny w tym urządzeniu. Tryb awaryjny powoduje zmniejszenie jasności ekranu oraz wyłączenie większości aplikacji i funkcji w urządzeniu w celu wydłużenia czasu pracy baterii.

Zdjęcia urządzeń przedstawione na stronie wprowadzającej mogą różnić się w zależności od kraju.
Opcje opisane powyżej mogą w niewielkim stopniu różnić się w zależności od kraju, operatora sieci lub wersji oprogramowania.