Samsung Saturs un pakalpojumi

Par mums

Samsung Link

Par Samsung Link

Kā rīkoties, lai skatītu datorā saglabātu filmu? Kā var pārvaldīt izkliedētu dažāda veida saturu no vienas ierīces? Kā var apskatīt paša uzņemtu fotoattēlu sava TV ekrānā? Izmantojot Samsung Link, viss kļūst iespējams.

Vienkāršs un ērts. Samsung Link
Startējiet Samsung Link un pierakstieties, izmantojot savu Samsung kontu! Reģistrējiet vairākas ierīces, tostarp datoru, viedtālruni, planšetdatoru, TV iekārtu, kameru, HomeSync ierīci, BD-HDD ierīci utt., veicot dažas vienkāršas darbības. Reģistrētajās ierīcēs saglabātajam saturam var bezvadu režīmā piekļūt no jebkuras ierīces. Vienkāršais interfeiss ļaus ikvienam viegli izmantot programmu Samsung Link.
Izkliedēta satura apkopošana, izmantojot Samsung Link
Kā rīkoties, ja fotoattēli, ko vēlos apskatīt, filmas, ko es vēlos redzēt, mūzika, ko vēlos klausīties, un dokumenti, kas man nepieciešami, ir saglabāti dažādās ierīcēs? Elementāri! Startējiet programmu Samsung Link. Skatiet un lejupielādējiet saturu no jebkuras ierīces, ko patlaban lietojat. Pārvaldiet visu saturu, kas saglabāts pakalpojumā Samsung Link reģistrētajās ierīcēs un krātuves pakalpojumos, bez jebkādām grūtībām — jebkurā vietā un laikā.
Apkopojiet sev dārgas atmiņas, izmantojot Samsung Link
Jums vairs nav jāuztraucas par to, kur saglabāt sev dārgos fotoattēlus un video failus! Vairs nav nepieciešamības pārvietot fotoattēlu un video failus no vietas uz otru. Samsung Link funkcija “Automātiska augšupielāde” ļauj saglabāt foto un video materiālus ierīcēs vai krātuves pakalpojumos, tiklīdz šie materiāli tiek uzņemti. Veicot vienkāršu iestatīšanu, varat viegli un droši saglabāt sev dārgās atmiņas.
Lielāks un skaidrāks attēls ar Samsung SMART TV
Atsakieties no maziem ekrāniem! Izbaudiet fotoattēlus un video, ko esat uzņēmis ar savu viedtālruni, kopā ar visu ģimeni uz sava Samsung SMART TV ekrāna. Saturu no ierīcēm un krātuves pakalpojumiem, kas reģistrēti pakalpojumā Samsung Link, var izbaudīt bezvadu režīmā uz liela TV ekrāna bez nepieciešamības piņķerēties ar kabeļiem un veidot sarežģītus savienojumus. Samsung Link ir vienots risinājums visām jūsu vajadzībām.
Neierobežota vieta, izmantojot krātuves pakalpojumu
Saglabājiet vairāk atmiņu nekā jebkad agrāk! Samsung Link sadarbojas ar daudziem krātuves pakalpojumiem, piedāvājot vairāk krātuves vietas, nekā jūs jebkad izmantosit. Pēc partnera krātuves pakalpojuma reģistrēšanas programmā Samsung Link varat saglabāt failus, neuztraucoties par failu lielumu, laiku vai atrašanās vietu, un piekļūt tiem no jebkuras vietas jebkurā laikā, izmantojot Samsung Link.

Piedāvātie krātuves pakalpojumi var atšķirties atkarībā no reģiona.