Samsung Saturs un pakalpojumi

Par mums

Group Play

Katru reizi, kad jūs redzat cilvēku grupu, kas sēžot pie galda skatās uz savām mobilajām ierīcēm, vai jums nešķiet, ka viņi ir pilnīgi izolēti no ārpasaules? Un ja nu viņi patiesībā, spēlē spēli kopā? Vai tā nebūtu jauka aina? Tas tāpēc, ka spēlēt spēles ar draugiem ir lieliski! Šeit ir programma, kas ļauj cilvēkiem ne tikai koplietot saturu, bet arī spēlēt spēles ar tuvumā esošajiem cilvēkiem reālajā laikā. Šo, spēlēm draudzīgo programmu sauc Group Play.

Group Play var apvienot vai atšķirt redzes lokus
Uzmanību! Šo funkciju neviens nekad agrāk nav mēģinājis. Group Play ļauj ierīcēm apvienoties, lai izveidotu lielāku ekrānu vai atdalīt tās atsevišķās perspektīvās. Galvenais ir, ka tas ir pieejams tikai ar Group Play. Tas ir diezgan forši, ja jūs esat spēļu izstrādātājs, jo tas var pievienot jūsu spēlēm daudz rakstura un radīt spēlētājiem unikālu pieredzi.
Group Play spēles pieejamas visur
Ir pieejamas dažādas Group Play spēles Group Play spēļu sarakstos. Izvēlieties un palaidiet spēles programmu. Sacentieties ar saviem draugiem. Ķeriet trušus, kas skrien pa ekrānu, cik ātri vien varat vai darbojieties kopā ar draugiem, pārvietojot ledus kubiciņu no starta uz finišu sasverot mobilās ierīces. Kāpēc nespēlēt Group Play spēles dzeršanas spēlei vai iepazīstoties?
Group Play ļauj lietotājam vadīt spēli
Spēles vadīšana, ko spēlēt ar jūsu tuvumā esošajiem draugiem ir gatavais nieks ar Group Play. Tiklīdz jūs palaižat Group play programmu, katrs spēlētājs var vai nu izveidot grupu, vai pievienoties grupai. Tas kurš izveido spēli, kļūst par vadītāju, un tad citi var pievienoties spēlei. Jums pat nav nepieciešams interneta savienojums, lai baudītu Group Play. Group Play izmanto mobilos piekļuves punktus, lai visus savienotu, bez interneta savienojuma nepieciešamības.

Ierīču attēli, kas redzami ievada lapā, katrai valstij var būt atšķirīgi.
Ne tikai Group Play ir pieejams visām Samsung ierīcēm ar Android OS 4.3 jaunāku, tas tiek atbalstīts 57 dažādās valodās un 197 valstīs.