Samsung Saturs un pakalpojumi

Samsung Saturs un pakalpojumi

Par mums

Samsung Games

Pakalpojums Samsung Games sniedz labāko spēļu pieredzi, kādu varat gūt savā Samsung ierīcē. Šajā pakalpojumā tiek piedāvāts daudz sociālo spēļu, un jūs varat spēlēt, veidot savienojumus un koplietot spēles ar draugiem.

Jautras un aizraujošas sociālās spēles
Gūstiet prieku, spēlējot tādas populāras sociālās spēles kā “We Rule”, “Rage of Bahamut” un “Tiny Tower”. Viegli kopīgojiet savu spēlēšanas pieredzi ar draugiem, izmantojot sociālās spēlēšanas platformu Mobage. Tas ir vienkārši — atrodiet draugus mobilā tālruņa kontaktpersonu sarakstā, pēc tam uzziniet, kuras spēles draugi pašlaik spēlē, un nosūtiet viņiem ziņojumus. Nāciet un baudiet!
Labākās augstas kvalitātes spēles jūsu Samsung ierīcei
Lejupielādējiet augstākās kvalitātes spēles savai Samsung ierīcei. Pakalpojums Samsung Games ieteic augstas kvalitātes spēles, piemēram, augstas izšķirtspējas (HD), četrkodolu (Quadcore) spēles un citus piedāvājumus optimālai spēlēšanas pieredzei jūsu ierīcē. Visas spēles radītas lielās spēļu izstrādes studijās, piemēram, Gameloft, EA, Glu un citās. Samsung Games ir labākā spēlētāju izvēle.
Labākā vieta, kur atrast spēles
Nevarat izlemt, ko vēlaties spēlēt? Jūs nomāc plašā piedāvāto spēļu izvēle? Iepazīstieties ar „Personāla izvēle” sadaļu un pakalpojuma Samsung Games ieteiktajām spēlēm. Pakalpojums Samsung Games apmierinās visas jūsu spēļu vēlmes un vajadzības!

Ierīču attēli, kas redzami ievada lapā, katrai valstij var būt atšķirīgi.