Samsung Saturs un pakalpojumi

Par mums

Atrast manu mobilo ierīci

Ierīces nozaudēšanas gadījumā varat izmantot pakalpojuma „Atrast manu mobilo ierīci” nodrošinātās funkcijas „Bloķēt manu ierīci” un „Iznīcināt datus manā ierīcē”, lai mazinātu risku, ka jūsu personiskā informācija tiks publiskota. Bez tam, izmantojot funkciju „Atrast manu ierīci”, varat noteikt pazaudētās ierīces atrašanās vietu.

Atrast manu mobilo ierīci
Kur ir mana ierīce?
Izmantojot funkciju „Atrast manu mobilo ierīci”, varat uzzināt pazaudētas ierīces pašreizējo atrašanās vietu.
Bloķēt manu ierīci
Attāli bloķējiet ierīci, lai to nevarētu lietot citas personas, tādā veidā mazinot personiskās informācijas zagšanas risku. Varat arī iestatīt ziņojumu, kas tiks parādīts bloķētās ierīces ekrānā, un tālruņa numuru, uz kuru varēs piezvanīt pat tad, ja ierīce ir bloķēta.
Zvana signāls ierīcē
Izmantojot funkciju „Zvana signāls ierīcē”, neatkarīgi no zvana signāla vai vibrācijas iestatījumiem ierīcē 1 minūti zvanīs noklusējuma zvana signāls ar maksimālu skaļumu. Zvanot savai ierīcei, varat pievērst to personu uzmanību, kuras atrodas blakus pazaudētajai ierīcei, tādējādi palielinot iespēju to atrast.
Iznīcināt datus manā ierīcē
Izmantojiet funkciju „Iznīcināt datus manā ierīcē”, kad vairs nav citu iespēju aizsargāt savu informāciju. Izmantojot šo funkciju, tiek dzēsta visa iekšējā atmiņā, ārējā atmiņā un SIM kartē saglabātā informācija. Turklāt tiek dzēsti visi ierīcē saglabātie dati, kā arī ierīcei tiek atiestatīti rūpnīcas iestatījumi.

*Pēc ierīcē saglabāto datu dzēšanas un ierīces atiestatīšanas funkcija „Atrast manu mobilo ierīci” vairs nebūs pieejama.

Reģistrējiet savu aizbildni
Reģistrējiet ģimenes locekli vai draugu kā aizbildni ārkārtas situācijās. Aizbildnis var jūsu ierīcē aktivizēt ārkārtas režīmu tā, lai to būtu iespējams atrast ārkārtas režīma aktivizācijas gadījumā.
Ārkārtas režīms akumulatora darbības jaudas paildzināšanai
Varat izmantot ārkārtas režīmu, lai samazinātu ierīces jaudas patēriņu, tādējādi ļaujot to izmantot ilgāku laika periodu. Ja ierīcei, kurai esat reģistrēts kā aizbildnis, nepieciešams darboties ilgāku laiku, aktivizējiet šajā ierīcē ārkārtas režīmu. Ārkārtas režīms samazinās ekrāna spilgtumu un atspējos vairumu lietojumprogrammu un mērķa ierīces funkciju, pagarinot akumulatora darbības laiku.

Ierīču attēli, kas redzami ievada lapā, katrā valstī var būt atšķirīgi.
Iepriekš aplūkotās funkcijas var nedaudz atšķirties atkarībā no valsts, mobilās ierīces pakalpojuma sniedzēja vai programmatūras versijas.