Samsung Saturs un pakalpojumi

Samsung Saturs un pakalpojumi

Par mums

ChatON

Netērzējiet – baudiet īstas sarunas!Izpaud sevi, izmantojot pakalpojumu ChatON un dalies ne tikai ar vārdiem, bet vēl ar daudz ko citu. Sazinieties ar vārdiem, izmantojot pakalpojuma ChatON globālās tulkošanas funkciju un daudzās sociālās funkcijas. Neatkarīgi no atrašanās vietas vai platformas. Tērzējiet, koplietojiet un sazinieties ar apkārtējo pasauli, izmantojot pakalpojumu ChatON.

Tērzējiet aci pret aci!
Izmantojiet ekrāna koplietošanas, duālās kameras un video tālruņa funkcijas, lai runātu ar ģimeni un draugiem aci pret aci. Vai, ja vēlaties, varat izmantot arī tradicionālos zvanīšanas un tērzēšanas režīmus!
Ar pakalpojumu ChatON valoda vairs netraucē sazināties ar draugiem no visas pasaules
Izmantojiet 1:1 tulkošanas funkciju un tērzējiet ar draugiem no visas pasaules. Vienkārši aktivizējiet funkciju Tulkošana vai pieskarieties un turiet nospiestu runas burbuli, lai nekavējoties pārtulkotu ziņu
Atklājiet jaunus veidus, kā paust savas emocijas un atdzīvināt sarunas
Izvēlieties no plašā daudzveidīgo fontu, anikonu un animēto ziņu klāsta, lai vēl dinamiskāk dalītos savās domās un sajūtās. Laiks atdzīvināt savu ikdienu!
Sociālās funkcijas, kas jūs satuvinās
Nevarat atrast fotoattēlu vai video, ko koplietojāt ar kādu draugu? Ielūkojieties sadaļā Krātuve! Pastāstiet lietas, par kurām nepaspējām pabeigt stāstīt vai lietas, kas pēkšņi ienākušas prātā, izmantojot pakalpojumu PostON, un satuvinieties vēl vairāk ar draugiem.

Ierīču attēli, kas redzami ievada lapā, katrai valstij var būt atšķirīgi.