Samsung Saturs un pakalpojumi

Par mums

Samsung GALAXY Apps

Pakalpojums Samsung GALAXY Apps ir tiešsaistes veikals, kas nodrošina ērtu piekļuvi daudzveidīgām lietojumprogrammām, kuras īpaši veidotas un rūpīgi atlasītas, lai izmantotu Samsung smart device.

Drošas un uzticamas programmas
Parādāmajā izlasē, ko veido īpaši atlasītas programmas, nepieciešamo programmu var atrast ātrāk un ērtāk. Visas lejupielādei paredzētās programmas ir drošas. Programmā Samsung GALAXY Apps tiek veiktas rūpīgas saderības un atbilstības pārbaudes, lai nodrošinātu jums programmas, kas optimizētas darbībai Samsung viedierīcēs.
Noderīgu programmu ērta atrašana
Apmeklējiet vietni For Galaxy, lai uzzinātu par programmām, kas paredzētas ekskluzīvi Samsung ierīcēm un padara Galaxy ierīci vēl vērtīgāku. Visiem Galaxy lietotājiem ir pieejamas pamata programmas un bezmaksas programmas/ atlaižu programmas, kas izstrādātas un rūpīgi atlasītas jauniem lietotājiem.
Ietaupīta nauda ir nopelnīta nauda
Samsung GALAXY Apps lietotāji var iegādāties programmas par zemākām cenām, piedaloties dažādās kampaņās, piemēram, Bezmaksas pirmajiem lietotājiem un Now Free. Nepalaidiet garām priekšrocības, kas paredzētas tieši jums, — regulāri apmeklējiet vietni Samsung GALAXY Apps.

Ierīču attēli, kas redzami ievada lapā, katrai valstij var būt atšķirīgi.