Samsung Saturs un pakalpojumi

Par mums

Kopīgojiet vairāk satura dažādos ekrānos.

Pakalpojumā AllShare varat ērti kopīgot iecienītāko saturu visās savās Samsung viedierīcēs, izmantojot bezvadu savienojumu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties dalīties ar videoklipu, kurā redzami jūsu bērna pirmie soļi, vai attēliem no sava medusmēneša, kopīgojiet vēlamo saturu uz lielā ekrāna bez raizēm. Kopīgojiet brīdi. Kopīgojiet, izmantojot AllShare.

Skatīšana mazā un lielā ekrānā. Bezvadu. Lielāks. Skaidrāks.
Ja vēlaties kopīgot mobilajā ierīcē saglabātos momentuzņēmumus ar vairākiem skatītājiem vai aplūkot tos lielākā mērogā, izmantojiet AllShare. Straumējiet savu iecienītāko saturu, izmantojot bezvadu tīklu, no vienas viedierīces uz citu, lai padarītu videoklipus, mūziku un fotoattēlus iespaidīgākus un skaidrākus. Satura skatīšana ekrānā nevar būt vēl labāka.
Kopīgojiet mobilajā ierīcē saglabāto saturu uz lielā ekrāna, neizmantojot WiFi tīklu
Vai esat kādreiz vēlējies parādīt klātesošajiem kādu vietni vai dokumentu, kuru skatāt savā mobilajā ierīcē, vienlaikus strādājot ar to? Bez pūlēm parādiet lielajā ekrānā tieši to, kas redzams jūsu mazajā displejā. Ritiniet uz augšu vai uz leju vai pārejiet no vienas lapas uz nākamo vienlaikus. Nav nepieciešams WiFi savienojums.
Attēlojiet saturu televizorā
un vadiet to, izmantojot mobilo ierīci.
Paveiciet vēl vairāk. Kad iecienītākais saturs ir atspoguļots viedtelevizorā, pārvērtiet savu mobilo ierīci spēļu vai prezentāciju vadības ierīcē un ne tikai. Izmantojot AllShare, vadība vienmēr būs jūsu rokās, jo tagad jūsu mobilā ierīce ir kļuvusi par interaktīvu vadības ierīci.

Lai izmantotu WiFi vai WiFi CERTIFIED Miracast™, Samsung viedierīces ir jāpievieno, izmantojot pakalpojumu AllShare™.